środa, 12 sierpnia 2015

Ekskluzywne życie Biedronki.

                                                                                                                                                                                źródło :www.7-themes.com

Pani Biedronka sława Wielka, gościła już na stronach pewnego Dupelka.
Gwiazda i Ikona nie jednego porannego śniadania.
Splendoru głodna i blasku łakoma jak jej znana koleżanka Wrona.
Skromna niesamowicie bo, na każdym kroku nie ukrywa swego bogatego życia i światowego polotu.
Każde jej wyjście to pokaz mody, zawsze gotowa na poświęcenia dla własnej urody.
 Na każdej stronie szanowanej plotkarskiej gazety, na każdym portalu czy stronie internetowej można dowiedzieć się co właśnie Biedronka robi i jakie są to głupoty.
A, to zakupy w Butiku Żabki, a to kolacja z Myszką Miki, romantyczny spacer z Kubusiem Puchatkiem, albo romansik z Plutem dla draki.
Niechybnie, nie uważnie lub bardzo planowanie stać się może, że Biedronka nagle ciążowy brzuszek dostanie.
Skromnie nic nie powie, nawet nie szepnie, o tym, bo moda mówi teraz, że się nie mówi o tym. Jednak przypadkiem i zupełnie nie chcący nagle się stanie ekspertem od ciąży.
Co jeść, czego nie pić, co nosić wypada, jaki kocyk i jaka dla dziecka najlepsza jest zabawa.
O swym stanie nic nie powie, tylko sfotografować się pozwoli, niby nie chcący czy z ukrycia, ale tak aby każdy widział, że ciąża Biedronkę spotkała. 
 Pani Biedronka o swym dziecięciu czy ojcu owego nic nie powie, ani nie szepnie słówka, za to chętnie w internecie pokaże na każdym zdjęciu czy fotografii, jak kocha Pana ojca dziecka swego, jaki pokój potomek mieć będzie ile zabawek i jakiej marki, oraz jaki styl mody będzie nosić Biedronki syn lub córeczka.
 Wywiadu właśnie Biedronka udzieliła oczywiście na wyłączność w ilości kilku w  gazetach, portalach czy innych mediach telewizyjnych znanych, każdy opatrzony tytułem - Tylko u Nas z Biedronką Ekskluzywny wywiad mamy.
W każdym wywiadzie Biedronka nic nie mówiąc, opowiada zacząwszy od swego poczęcia, kończywszy na dniu wczorajszym.
Gdzie bywa, co jada, co lubi, a czego nie znosi.
Jak Pana Ojca dziecka swego poznała, ile miłości, przygód i atrakcji ta para miała, o dziecięciu nie nie powie, tylko gdzie i jak rodziła, jak grzeczne, ładne i mądre ma potomstwo i że mamą być to czysta zabawa.
Artykuły gustowne, zdjęcia mistrzowskie, a to w domu Biedronki czy na tarasie, no może jeszcze przy basenie, albo z samochodem w tle, Pan Partner też się załapie, niby z boku, niby z tyłu, a jednak cały wyszedł obfotografowany.
Za to dziecię, anonimowe być miało, ale jakoś od zdjęcia nóżki, czapeczki czy rączki całe dziecko na zdjęcia się dostało, jak się bawi, śmieje i śpi, bo jednak społeczeństwo na takie fotki chrapkę miało.
Dni minęło kilka, może kilkanaście Biedronkowa miłość wyparowała właśnie, i znowu sesja i wywiad rzeka jak to trudno i smutno żyć samotnej w w mediach i jeszcze dziecię na dokładkę się ma.
Biedronka złe dni miewa i oburza się właśnie, że życie ją przytłacza, a tu cyk, pyk wszędzie fotografia z jej dni ją wita właśnie.
Biedronka się nie zgadza i protestuje przecież ani w polityce jej nie ma, ani na scenie nie występuje, no może kiedyś, gdzieś w jakimś serialu zagrała, w tak małym, że nazwy go nie pamięta, ale Gwiazdę tam grała, kiedyś gdzieś zatańczyła, no może zaśpiewała, ale większych sukcesów przecież Biedronka nie miała.
 Jednak w jej życiu nudą nie wiało, a to w Dubaju się bawiła, a to jako projektantka chusteczek do nosa świat zadziwiła, a to ekspertem do sprzątania, gotowania, podróżowania, rodzinnych relacji, ciąży, dzieci, i stylistką była, albo znanego chłopaka miała.
 Biedronka sławę swą zyskała dzięki temu że bywała, tu i tam i tam i tu, stąd ekskluzywnie teraz sobie lata i jest częścią medialnego świata :-)

1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za komentarz :-)
Jeśli podoba Ci się na blogu zapraszamy do obserwacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...